نمایشگاه فناوریهای نوین در کشاورزی و دامپروری

نمایشگاه فناوریهای نوین در کشاورزی و دامپروری

به گزارش گروه رسانه ای برای اردبیل شانزدهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور، ماشین آلات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی اردبیل افتتاح شد. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در مراسم افتتاح این نمایشگاه به خبرنگار گروه رسانه ای برای اردبیل گفت : در این نمایشگاه ۶۰ واحد تولیدی از استان‌های تهران ، اردبیل، آذربایجان شرقی، البرز، خراسان رضوی ،همدان، زنجان ،سمنان ،اصفهان و خوزستان شرکت نموده و آخرین و به روز ترین تولیدات و محصولات خود را در زمینه  ادوات و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، تجهیزات آبیاری، خوراک دام و طیور و آبزیان و زنبورداری به معرض نمایش گذاشته اند.

 نیکشاد به  تشریح اهمیت این نمایشگاه پرداخت و گفت: این نمایشگاه محل ملاقات جامعه مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ادوات و ماشین آلات کشاورزی می باشد که به منظور  معرفی دستاوردهای آخرین فناوری های کشاورزی برگزار شده است.

 وی افزود:این نمایشگاه از یک سو فضای رقابتی برای بروز کردن و استفاده از تکنولوژی روز دنیا را برای تولید کنندگان ایجاد می کند و از سوی دیگر فرصتی برای ایجاد تعامل بین کشاورزان و تولید کنندگان ماشین آلات در راستای افزایش سودآوری با استفاده  از تکنولوژی روز دنیا است.

نیکشاد همچنین با اشاره به تسهیلات اعطایی به کشاورزان گفت : تسهیلات ما در ردیف اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی اختصاص می‌یابد که این اعتبارات در سال قبل ۴۵ میلیارد تومان بود و جذب ۸۰ درصدی صورت گرفت. ضمن اینکه  بخشی از این اعتبار به منظور کمک به  خرید ۹۵۶ دستگاه تراکتور بکار رفته است.

 وی تصریح کرد:در سال جاری مبلغ این اعتبارات ۶۰ میلیارد تومان می باشد که  تاکنون جذب ۳۰ درصدی صورت گرفته است.

در پایان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن تشکر و اظهار رضایت از همکاری مدیریت محترم نمایشگاه اظهار کرد: مسئولین نمایشگاه طی سالیان متمادی نهایت همکاری را با جهادکشاورزی داشته و غرفه ها را به مراتب پایین تر از قیمت استاندارد در اختیار تولیدکنندگان قرار داده اند.

انتهای پیام

فاطمه شکرزاده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *